• Lubelski projekt edukacyjny - Nie jestem sam - pomagam

• ANIOŁY KAROLI

Serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału w organizowanej w naszej szkole zbiórce materiałów plastycznych dla dzieci, które swój czas spędzają w szpitalu. Zbieramy nowe: kredki, flamastry, bloki techniczne i rysunkowe, zeszyty, notesy, kolorowanki. Zbiórka trwa do 5 kwietnia w sali nr 1 i przy wejściu B.

Pamietajmy - warto pomagać :)

• Rekrutacja do klas 1 - rok szkolny 2023/2024

• Rekrutacja do klas I w szkołach podstawowych rozpocznie się 7 marca br. o godz. 13:00 i prowadzona będzie za pomocą elektronicznego systemu rekrutacji dostępnego pod adresem:

podstawowe.edukacja.warszawa.pl

Rodzice/prawni opiekunowie, aby wziąć udział w postępowaniu rekrutacyjnym, korzystają z zakładki „zarejestruj się” gdzie logują się wprowadzając:

• numer PESEL kandydata, imię i nazwisko dziecka,

• lub

• numer indentyfikacyjny do systemu informatycznego wydany przez dyrektora placówki pierwszego wyboru.

Rejestracja wniosków w systemie potrwa do 22 marca do godz. 20.00. Po tym terminie nie będzie możliwe wprowadzenie nowych wniosków.

Złożenie wniosków o przyjęcie do klasy I w szkole podstawowej (wraz z dokumentami potwierdzającymi spełnianie kryteriów branych pod uwagę w postępowaniu rekrutacyjnym) potrwa do 23 marca go godz. 16.00.Wniosek podpisany profilem zaufanym i dokumenty/oświadczenia potwierdzające kryteria rodzice przekazują za pośrednictwem elektronicznego systemu rekrutacji lub wersję papierową wniosku wraz z załącznikami składają w szkole pierwszego wyboru.

Przed wypełnieniem wniosku prosimy o zapoznanie się z zasadami, kryteriami oraz harmonogramem rekrutacji.

Zasady_przyjec_do_klasy_I_2023.pdf

Kryteria_rekrutacji_do_klas_I_pierwszych_2023.pdf

Harmonogram_dla_rodzicow_kl_I_2023_TABELA.pdf

• Bieg Tropem Wilczym

• 1 marca obchodzimy „ Narodowy dzień żołnierzy wyklętych”. Dołączając do tej akcji uczniowie klas 4-8 pokonają podczas lekcji wychowania fizycznego symboliczny dystans 1963m. Liczba ta jest nawiązaniem do daty śmierci ostatniego, poległego w walce Żołnierza Wyklętego – Józefa Franczaka pseudonim „ Lalka”, który został zamordowany w 1963 roku.

Dla najszybszej trójki w każdym poziomie czekają już nagrody.

W niedzielę 5 marca na terenie Fortu Bema odbywa się centralny Bieg Tropem Wilczym. Rywalizacja odbędzie się na 3 dystansach: 1963 metrów, 5 km i 10 km.

Oprócz biegu z profesjonalnym pomiarem czasu będą też inne atrakcje. Wojskowa grochówka, rekonstrukcja historyczna oraz pokaz współczesnego sprzętu wojskowego.

Więcej informacji uzyskają Państwo pod linkiem https://tropemwilczym.org/#patroni