• Obiady -  2024r.

• OBIADY MAJ 2024r.

Od września 2020r. opłaty za obiady są przyjmowane tylko w formie

przelewu bankowego.

Od 1 stycznia 2024r. obowiązuje nowa dzienna stawka żywieniowa w kwocie 7,00zł. za obiad dziecka .

Wpłatę za obiady dzieci klas I -VIII od 06.05.2024r. do 29.05.2024r.

należy dokonać:

-PRZELEWEM do 29.04.2024r w kwocie 98,00 zł.(14 dni po 7,00zł.-98,00zł.)

(Do płatności za obiady nie są wliczone dni wolne od zajęć dydaktycznych tj. 02,13,31.05.2024r. oraz dni kiedy będą egzaminy VIII klas tj.14,15,16.05.2024r)

na nr konta bankowego :

W TYTULE NALEŻY WPISAĆ:

opłata za obiady/MAJ 2024r./imię i nazwisko ucznia/klasa

i przesyłać w pliku pdf na e-mail szkoły

obiady@sp141.edu.pl

W przypadku nieobecności dziecka w szkole prosimy o zgłaszanie tego faktu

telefonicznie (022 610 67 72 wew.16) lub na adres e-mail (obiady@sp141.edu.pl) w dniu

nieobecności, nie później niż do godziny 9:00.

• Konkurs logopedyczny

• Zachęcamy do zapoznania się z podsumowaniem konkursu logopedycznego pt. Potyczki językowe. Znajdziecie je Państwo w zakładce WIĘCEJ ---> LOGOPEDA

• Festyn Rodzinny 2023

• Szanowni Państwo Rodzice, Nauczyciele i Uczniowie!

W ostatnią sobotę, 1 kwietnia odbył się w naszej szkole pierwszy po długiej przerwie Festyn Rodzinny. W każdej sali można było znaleźć inną atrakcję przygotowaną przez rodziców, uczniów i nauczycieli, a na boisku szkolnym pod czujnym okiem Straży Miejskiej potrenować jazdę na rowerze w stworzonym do tego celu miasteczku ruchu drogowego. Zapraszały do skorzystania:

• salony piękności z warkoczykami, makijażem, tatuażami;
            • sale gier i zabaw zarówno interaktywnych, jak i planszowych;
            • bar z wojskową grochówką, inny z hot-dogami przygotowywanymi przez uczniów, kawiarenki oraz mini cukiernie z ciastami, kawą, watą cukrową czy popcornem;
            • fotobudki z przygotowanymi przebraniami obsługiwane przez rodziców.
            • przebojem festynu stała się - "sala PRL" z dekoracjami i sprzętami z tamtych lat oraz smakołykami i oranżadą;
            • trwał kiermasz charytatywny dla Adasia, którego leczenie wspieramy.

Odbył się wysiew wiosennych nasion, ozdabianie toreb, robienie palemek wielkanocnych, przypinek, było możliwe zapoznanie się z urządzeniami zakupionymi dla szkoły w ramach programu #laboratoriaprzyszłości i wiele, wiele innych atrakcji…

Szczególne brawa i szacunek kieruję dla rodziców klasy 3b, którzy przenieśli nas w czasie, do rzeczywistości sprzed 40 lat. Przywieźli meble, urządzenia, ubrania, przygotowali jedzenie, a nawet zaparkowali Fiata 126p pod szkołą! Dziękuję wszystkim, którzy przygotowali bardzo dużo kulinarnych, kosmetycznych, historycznych, integracyjnych atrakcji z bardzo wielu klas. Dziękujemy również Państwu za pokaz i uczenie postępowania z użyciem defibrylatora. Dziękuję uczniom, którzy przygotowywali swoje sale, nauczycielom, którzy aktywnie wspierali i organizowali pracę, pracownikom szkolnej kuchni oraz wszystkim bez których by się ten dzień nie odbył.

Dziękuję za tak wielkie zaangażowanie i bardzo liczne przybycie! Liczę, że powtórzymy tę zabawę za rok.

Anna Gołygowska

dyrektor szkoly