• Zaproszenie na konferencję

•

Szanowni Państwo,

pełniąca obowiązki Mazowieckiego Kuratora Oświaty Pani Wioletta Krzyżanowska zaprasza do udziału w konferencji:

Nie bądź obojętny… - o zdrowiu psychicznym i kryzysach emocjonalnych raz jeszcze

która odbędzie się w formule hybrydowej (stacjonarnie i on-line) w Mazowieckim Samorządowym Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Warszawie przy ul. Świętojerskiej 9, w dniu 22 lutego 2024 r. w godzinach 10.00 – 15.00.

Podczas konferencji specjaliści przypomną, jak ważna jest profilaktyka i rola dorosłych w zapobieganiu kryzysom emocjonalnym dzieci i młodzieży. Opowiedzą o zagrożeniach czyhających na młodych ludzi, odpowiedzialności, skutkach niewłaściwych postaw i zachowań oraz, jak zadbać o dobrostan psychiczny.

Udział w konferencji:

- stacjonarnie – w siedzibie MSCDN – rejestracja pod adresem:
            konferencja stacjonarnie (liczba miejsc ograniczona).

- on-line – bez rejestracji – link aktywny w dniu konferencji:

konferencja on-line

• SmogTok

•

Pod zamieszczonym linkiem znajdują się aktualne dane o jakości powietrza z czujnika zainstalowanego przed wejściem do naszej szkoły.

Zachęcamy do zapoznania się!