• Elektroniczna skrzynka podawcza - ePUAP

Elektroniczna skrzynka podawcza pozwala na doręczanie do instytucji pism podpisanych bezpiecznym podpisem elektronicznym w sposób zapewniający otrzymanie urzędowego poświadczenia przedłożenia (UPP). UPP jest dowodem doręczenia pisma, a widniejąca na nim data stanowi datę doręczenia.

W celu dostarczenia do naszej Szkoły dokumentu elektronicznego należy zarejestrować się na elektronicznej platformie usług administracji publicznej (ePUAP) pod adresem epuap.gov.pl.  Po założeniu konta i zalogowaniu się na ePUAP użytkownik ma dostęp do elektronicznej skrzynki podawczej Szkoły Podstawowej nr 141 im. majora Henryka Sucharskiego w Warszawie.

Adres skrytki na elektronicznej Platformie Usług Administracji Publicznej (ePUAP)

/SP141Warszawa/SkrytkaESP

Elektroniczna skrzynka podawcza Szkoły Podstawowej nr 141 im. majora Henryka Sucharskiego w Warszawie zawiera jeden formularz elektroniczny pn. Pismo ogólne do podmiotu publicznego. Za jego pomocą złożą Państwo wniosek w sprawach będących w kompetencjach Szkoły Podstawowej nr 141 im. majora Henryka Sucharskiego w Warszawie.

Do formularza można dodawać załączniki o następujących rozszerzeniach: .doc, .docx, .gif, .jpg (.jpeg), .ods, .odt, .pdf, .png, .rtf, .svg, .tif (.tiff), .txt, .xls, .xlsx, .xml.

Maksymalny rozmiar dokumentu elektronicznego to 5 megabajtów. W ramach usługi centralnej „Pismo ogólne” można dołączać pliki do 500 megabajtów. Pliki zawierające szkodliwe oprogramowanie będą automatycznie usuwane.

Odnośnie spraw załatwianych w trybie postępowania administracyjnego konieczne jest podanie imienia, nazwiska, adresu oraz złożenie podpisu osoby wnoszącej pismo.

Elektroniczna skrzynka podawcza obsługuje, zarówno bezpieczny kwalifikowany podpis elektroniczny, jak i jego darmowy odpowiednik, czyli profil zaufany ePUAP. Profil zaufany ePUAP może założyć każda pełnoletnia osoba na platformie epuap.gov.pl.

Informacje dotyczące funkcjonowania Szkoły Podstawowej Nr 141 im. majora Henryka Sucharskiego można uzyskać: telefonicznie pod nr telefonu: 22 610 67 72 lub za pomocą poczty elektronicznej: sp141@edu.um.warszawa.pl

Załatwianie spraw dotyczących uczniów odbywa się poprzez sekretariat szkoły od poniedziałku do piątku w godzinach 08:00 – 16:00 (z wyłączeniem środy).

tel. 22 610 67 72,

fax 22 610 67 72 wew. 26

Adres:

ul. Szaserów 117

Sprawy prowadzone przez Szkołę:
          Edukacja, wychowanie i opieka:
          - zapisy uczniów do szkoły;
          - realizacja obowiązku szkolnego i rocznego przygotowania
          przedszkolnego;
          - prowadzenie arkuszy ocen, dzienników zajęć w szkole.

Sprawy administracyjne:
          - wydawanie zaświadczeń;
          - wydawanie decyzji dotyczących obowiązku szkolnego
          i rocznego przygotowania przedszkolnego;
          - wydawanie zarządzeń.

Sprawy kadrowe:
          - sprawy kadrowe nauczycieli i pracowników niepedagogicznych.

Sprawozdawczość:
          - sprawozdania;
          - raporty.
          - zestawienia

Składnica akt:
          - akta osobowe pracowników;
          - arkusze ocen;
          - dzienniki zajęć szkoły;
          - protokoły z posiedzeń Rady Pedagogicznej wraz z uchwałami;
          - zarządzenia wewnętrzne dyrektora szkoły.