• O nas...

Kierownik stołówki - Pani Małgorzata Mroczek, tel. 22 610-67-72 w. 16

Odwołania obiadów - w przypadku planowanej nieobecności w szkole należy zgłosić ten fakt przynajmniej 1 dzień wcześniej do godziny 14:00, a nieplanowanej do godziny 09:00 danego dnia (osobiście lub telefonicznie 22 610 67 72 w. 16).

W przypadku trudnej sytuacji finansowej rodziny i niemożności opłacenia obiadów proszę o kontakt z pedagogiem szkolnym w celu uzyskania pomocy.

ZASADY KORZYSTANIA ZE STOŁÓWKI W SZKOLE PODSTAWOWEJ NR 141

1. Do korzystania z posiłków w stołówce szkolnej uprawnieni są uczniowie i pracownicy szkoły.
          2. Obiady w stołówce wydawane są w godzinach 1130 – 1400.
          3. Podczas wydawania obiadów w stołówce mogą przebywać wyłącznie osoby spożywające posiłek.
          4. W czasie spożywania obiadu nie należy prowadzić głośnych rozmów i biegać po sali.
          5. Niezwłocznie po posiłku należy ustąpić miejsca innym, po czym samodzielnie odnieść brudne naczynia do okienka.
          6. Należy przestrzegać poleceń wydawanych przez nauczycieli i pracowników kuchni.
          7. Wszyscy korzystający ze stołówki szkolnej powinni dbać o ład i porządek.
          8. Z obiadów mogą korzystać uczniowie przebywający na zwolnieniu lekarskim. Obiad wydawany jest wówczas rodzinie ucznia.
          9. W stołówce wywieszony jest jadłospis na dany tydzień oraz na internetowej stronie szkoły.
          10. Posiłki przygotowywane są zgodnie z zasadami racjonalnego żywienia.