• Jubileusz 50-lecia szkoły - część oficjalna

24 listopada odbyły się uroczyste obchody 50-lecia naszej szkoły.

Piątkową galę rozpoczęła pięknymi słowami Pani Dyrektor Anna Gołygowska.

Po przemówieniu uczniowie należący do szkolnego chóru prowadzonego przez Panią Sylwię Kuligowską, przeprowadzili nas przez 50 lat polskiej muzyki, wprowadzając tym samym w nastrój nostalgii i zachęcając przybyłych na uroczystość gości do wspomnień.

Galę jubileuszową prowadzili: Pani Ewa Kisson oraz Pan Marcin Łojewski.

Wśród przybyłych gości znaleźli się radni, przedstawiciele lokalnych władz, przedstawiciel Kuratorium Oświaty, dyrektorzy placówek oświatowych oraz zaprzyjaźnionych instytucji, emerytowani i obecni pracownicy szkoły.

W części artystycznej wystąpili uczniowie klasy 5d, 6c oraz 6d z warszawskim repertuarem, których przygotowały Panie: Beata Urbańska oraz Agnieszka Łabencka.

Dziękujemy wszystkim Gościom za przybycie i udział w uroczystościach jubileuszowych szkoły!

Więcej zdjęć: JUBILEUSZ