• WARS I SAWA

• Konkurs Wiedzy o Prawie

24 marca b.r. chętni uczniowie klas 4-6 wzięli udział w I etapie drugiej edycji ogólnopolskiej akademii "Konkursu Wiedzy o Prawie", który odbywa się pod Patronatem Rzecznika Praw Dziecka. I etap składał się z dwóch części: pisemnej i ustnej. Uczestnicy wykazali się ogromną wiedzą z zakresu prawa.

Swoją obecnością zaszczyciła nas Pani Sylwia Młyńska - radca prawny firmy Clever One.

Bardzo serdecznie dziękujemy za ogromną pomoc w przeprowadzeniu konkursu.

Serdecznie gratulujemy wszystkim biorącym udział w konkursie.

Jesteście WIELCY:)

Monika Korczak, Joanna Jaczewska

Uroczystości wręczenia Certyfikatów WARS i SAWA

21 października 2016r. przedstawiciele naszej szkoły odebrali Certyfikat Prezydenta m.st. Warszawy „Wars i Sawa”. Przyznawany jest on szkołom, które wspierają uzdolnionych uczniów.
              Gala wręczenia certyfikatów odbyła się w Centrum Nauki Kopernik i wzięło w niej udział ponad 60 szkół  z całej Warszawy. Cieszymy się, że nasza szkoła znalazła się w gronie tych, którzy zostali jednomyślnie docenieni przez przedstawicieli Biura Edukacji m.st. Warszawy.
              Wierzymy, że przez najbliższe 3 lata uda nam się zrealizować założenia programu
           i odkryjemy jeszcze wiele talentów i pasji wśród naszych uczniów.
          Uroczystość wręczenia Certyfikatów uświetnił pokaz popularno-naukowy przygotowany przez Centrum Nauki Kopernik pt. „Umysł Przyłapany”, o tym w jaki sposób wykorzystuje się wiedzę o funkcjonowaniu naszego umysłu w iluzji oraz reklamie.

Więcej zdjęć: WARS I SAWA